ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ

Αγαπάς τον Αθλητισμό; Γίνε μέλος στο Σύλλογο Δρομέων Κεφαλονιάς. Πληροφορίες για Αργοστόλι -6970992915 κ. Κατερίνα Φωκά, για Ληξούρι- 6977747830 Γεράσιμος Μαζαρακης ή στείλε e-mail στο sdkefalonias@gmail.com με τα στοιχεία επικοινωνίας σου .

.

.

Τρίτη, 31 Μαρτίου 2015

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 5ος ΒΑΛΛΙΑΝΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ

O «5ος ΒΑΛΛΙΑΝΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ», στον οποίο συμμετείχαν περίπου 400 δρομείς, περιπατητές και παιδιά, σε όλα τα αγωνιστικά δρώμενα, οδηγήθηκε και φέτος αισίως στην λήξη του, σημειώνοντας ιδιαίτερη επιτυχία.
Πριν αναφερθούμε αναλυτικά σε όλους όσους συνεισέφεραν στην διοργάνωση οφείλουμε να επισημάνουμε τα εξής:
·         Ο δρόμος (στο ύψος της διασταύρωσης προς Λάσση, Γραδάκια και φανάρι) έκλεισε μετά από συνεννόηση, ευθύνη και παρέμβαση της Τροχαίας και οι εκπρόσωποι  της S4S SECURITY απλά συνεπικουρούσαν το έργο της
·         Απονομές έλαβαν χώρα σε όλες τις ανακοινωθείσες κατηγορίες δρομέων και σε όλους τους παιδικούς αγώνες συμπεριλαμβανομένων και των Νηπίων. Το ανακοινώσαμε στα μεγάφωνα, πριν από την έναρξη του αγώνα των δέκα χιλιομέτρων. Λυπούμαστε εάν λόγω της πίεσης και των πολλαπλών παράλληλων γεγονότων δόθηκε διαφορετική πληροφόρηση από κάποιον εκπρόσωπο της διοργάνωσης. Αυτό που επισημάνθηκε απλώς είναι ότι τα παιδάκια που συμμετείχαν στον μεγάλο αγώνα, για τον οποίον δεν υπήρχαν κατηγορίες για παιδιά κάτω των 13 ετών, θα λάβουν μόνο μετάλλιο συμμετοχής, χωρίς περαιτέρω βράβευση. Για τους παιδικούς αγώνες η βράβευση διεξήχθη κανονικά μετά την ολοκλήρωση των αγωνιστικών γεγονότων και ως εκ τούτου όσα παιδάκια διακρίθηκαν στις 3εις πρώτες θέσεις και δεν παρέστησαν στις απονομές , μπορούν να παραλάβουν το μετάλλιο τους (οι κηδεμόνες ας επικοινωνήσουν στο 6977050224).
·         Στα αποτελέσματα του μεγάλου αγώνα δεν συμπεριλαμβάνονται οι περιπατητές και τα παιδιά <13 ετών που συμμετείχαν. Ενώ οι συμμετοχές στους παιδικούς αγώνες ανήλθαν στις 120.
Ευχαριστούμε από καρδιάς όσους συνεργάστηκαν για την υλοποίηση της εκδήλωση δηλαδή την ΚΕΔΗΚΕ και όλα τα μέλη της και  τον ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ με όλα τα μέλη του αλλά και όλους όσους στήριξαν στην προσπάθεια μας, αποδεικνύοντας ότι όλοι μαζί μπορούμε να δημιουργήσουμε, να προσφέρουμε, να ψυχαγωγήσουμε, να κατακτήσουμε τους στόχους μας.

Ειδικότερα και πιο αναλυτικά ευχαριστούμε (σε τυχαία σειρά):
·         Την ΚΕΔΗΚΕ και τον υπεύθυνο αυτής κο Κωνσταντάκη, για τις δημιουργία του υλικού της γραμματείας και τις εκτυπώσεις αυτού, τις την διάθεση της εξέδρας, τραπεζιών, σταντ, καρεκλών, του ισογείου του δημαρχείου (για την φύλαξη του ιματισμού των αθλητών) καθώς και για την διάθεση χώρου του θεάτρου για την διαδικασία παραλαβής  των αριθμών.
·         Το προσωπικό της ΚΕΔΗΚΕ  την Στάμω Στεργιώτη και την Ερασμία Μουστάκη, που ειλικρινά κάθε φορά υπερβάλλουν εαυτόν στην βοήθεια που μας προσφέρουν ξεπερνώντας κατά πολύ τις υπηρεσιακές τους δεσμεύσεις αλλά και τον Μάκη τον Βαγγελάτο που ακούραστα βοηθά για τις μεταφορές και την τοποθέτηση του υλικού, αν και του χρόνου ευελπιστούμε να τρέξει.
·         Τον Σύλλογο Δρομέων Κεφαλονιάς και τον πρόεδρο αυτού κ.Γ.Μαζαράκη, που συνεισέφερε στην διαδικασία της επίσημης μέτρησης του αγώνα από εντεταλμένο εκπρόσωπο της IAAF αλλά και στην διαδικασία που έπεται για την λήψη της αιγίδας του ΣΕΓΑΣ, στην χορήγηση υλικού (γιλέκα, κώνους), για τις ανάγκες της σήμανσης του αγώνα, ενώ συμμετείχε και με πλήθος αθλητών του στην διοργάνωση.
·         Τον μεγάλο χορηγό του αγώνα μας τον ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ που παραμένει επί τριετίας δίπλα μας και συνέβαλλε στην κάλυψη του μεγαλύτερου μέρους των εξόδων της διοργάνωσης και απέδειξε ότι ο αθλητισμός συνιστά μία αξία η οποία οφείλει να αναγνωρισθεί και να  υποστηριχτεί από όλους
·         Τα Ιχθυοτροφεία Κεφαλονιάς και το Αντύπειο και Βαλλιάνειο κληροδότημα που επίσης προσέφεραν ένα σημαντικό ποσό. Το κληροδότημα συνεισφέρει από γενέσεως του αγώνα ενώ τα ιχθυοτροφεία στέκονται δίπλα μας σε κάθε αγωνιστική μας πρωτοβουλία.
·         Τις ναυτιλιακές εταιρείες KEFALONIAN LINES  και IONIAN FERRIES που παρείχαν διευκολύνσεις στην διακίνηση των αθλητών.
·         Το Τμήμα Τροχαίας Αργοστολίου για τις κυκλοφοριακές ρυθμίσεις
·         Την Περιφερειακή Ενότητα Κεφαλληνίας για την διευκόλυνση της ηλεκτρονικής μας αλληλογραφίας και της τηλεφωνικής μας επικοινωνίας.
·         Το Σώμα Ελλήνων Προσκόπων και Ναυτοπροσκόπων που παρέστη σχεδόν σύσσωμο, μικροί και μεγάλοι, οι υπεύθυνοι, οι πρόσκοποι/ναυτοπρόσκοποι και τα λυκόπουλα, συμβάλλοντας καθοριστικά στην ομαλή διανομή μεταλλίων και προϊόντων στους μικρούς και μεγάλους αθλητές αλλά και στην οριοθέτηση της εκκίνησης των παιδικών αγώνων και προσωπικά την κα Ισμήνη Κρεμμύδα για την άρτια διαχείριση και διανομή του υλικού μας αλλά και την Ντόνα Παλημέρη για την παρουσία των μικρών λυκόπουλων  στην εκκίνηση των λιλιπούτειων αθλητών.
·         To Σώμα Εθελοντών, Σαμαρειτών Διασωστών και Ναυαγοσωστών του νησιού μας και όσους από το Σώμα ήρθαν να μας υποστηρίξουν για την παροχή πρώτων βοηθειών όπως κάνουν άλλωστε κάθε χρονιά και σε όλους τους αγώνες του νησιού μας, στην εποπτεία της διαδρομής και στην  διευθέτηση της ροής των αθλητών στην περιοχή από το φανάρι έως και τον τάφο των Ιταλών
·         Την ΕΠΑΣ Νοσηλευτών και τον Δ/ντη της τον κο Σακκαλή , οι οποίοι συνέδραμαν σε τυχόν νοσηλευτικές ανάγκες του αγώνα αλλά και μερίμνησαν πλέον των καθηκόντων τους για την διακοπή της κυκλοφορίας κατά το πέρασμα των αθλητών στην ριζοσπαστών και στην καταγραφή όσων εκ των δρομέων ή περιπατητών διερχόταν από το σημείο της επι τόπου αναστροφής των 5 κμ προς αποφυγή περιστατικών «κλεψίματος δρόμου»
·         Το ξενοδοχείο Mirabel  που ανταποκρίνεται στα αιτήματά μας για φιλοξενία ή οικονομικές διευκολύνσεις στους αθλητές αδειαλλείπτως από τον 1ο αγώνα μας έως και σήμερα.
·         Τις Σχολές της ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ (Ληξούρι) και της ΟΛΓΑΣ ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ (ART &STYLE DANCE STUDIO-Αργοστόλι), για το εξαιρετικό χορευτικό θέαμα που μας παρουσίασαν τόσο με τις μαζορέτες τους όσο και γενικά με την χορευτική τους ομάδα, στα πλαίσια των παραλλήλων εκδηλώσεων.
·         Το ξενοδοχείο Μouikis, το οποίο φέτος εντάχθηκε στους χορηγούς κατάλυσης των αθλητών μας.
·         Τους Παθολόγους Αικατερίνη Μαρκουλάτου  και Ανδρέα Τσιμάρα που παρέστησαν για την αντιμετώπιση τυχόν εκτάκτων ιατρικών περιστατικών
·         Τον Παρίση Κουλουμπή για την παργματικά άψογη σήμανση της διαδρομής των 10 κμ  και πάλι τον Παρίση Κουλουμπή και τον Μάκη Κουλουμπή για την σήμανση των παιδικών αγώνων, τις μεταφορές του υλικού (νερά, καρέκλες, αψίδες), το στήσιμο και το ξε-στήσιμο των αψίδων αλλά και της συγκέντρωσης όλου του υλικού που χρησιμοποιήθηκε για την διεξαγωγή του αγώνα μετά το πέρας αυτού.
·         Τον Chris Phillips και τους Άγγλους της ομάδας του οι οποίοι μερίμνησαν για την παραλαβή τους σχετικού υλικού και την δημιουργία των σταθμών τροφοδοσίας των αθλητών με νερό κατά μήκος της διαδρομής του αγώνα.
·         Τον Γιώργο τον Φωκά για την διάθεση του ποδηλάτου για την μέτρηση της διαδρομής και την παροχή νερών-χυμών.
·         Τον Διονύση Μεταξά και τον Σύλλογο Πάλης Κεφαλληνίας για την διανομή των αφισών, την άρτια διεξαγωγή των παιδικών αγώνων και την εντυπωσιακή επίδειξη πολεμικών τεχνών.
·         Την εταιρεία S4S και τον Διονύση Σταθάτο για την φύλαξη του ιματισμού των αθλητών, την παρακολούθηση του αγώνα και την διάθεση προσωπικού για την υποστήριξη της τροχαίας.
·         Την εταιρεία «ΚΩΣΤΗΛΑΤΑΣ» από την Ήπειρο για την διάθεση 480 νερών
·         Την ζωγράφο ΕΒΙΤΑ ΜΕΤΑΞΑΤΟΥ για την έμπνευση και την δημιουργία του σήματος του αγώνα
·         Το σουπερ-μάρκετ Πανταζάτος για την διάθεση 150 χυμών και 150 γκοφρετών για τους λιλιπούτειους συμμετέχοντές μας  και το οποίο μας στηρίζει από τον 1ο Βαλλιάνειο.
·         Τον Πολλάτο με την αγορά φρούτων, που διέθεσε 1 κιβώτιο μπανάνες για τους αθλητές και που πάντα ανταποκρίνεται στα ζητούμενά μας.
·         Την HERBAL LIFE και την ανεξάρτητη συνεργάτη της κα Μαίρη Ιωαννίδου για την προσφορά ροφημάτων, λιπομετρήσεων και περιποιήσεων προσώπου στους συμμετέχοντες.
·         Το «CAPTAINS TABLE» για την παροχή δύο δωρεάν γευμάτων σε 4 αθλητές
·         Το ζαχαροπλαστείο PREMIER, για την παροχή 3 δίσκων με γλυκά, επί της πλατείας για τους δρομείς.
·         Τον Βασίλη Λουκάτο για την φωτογραφική κάλυψη του αγώνα και την διάθεση φωτογραφικής μηχανής στην τελευταία συμμετέχουσα του αγώνα για την προαγωγή της αξίας της συμμετοχής.
·         Τους προσφιλέστατους και άρρηκτα συνδεδεμένους πλέον με τον Βαλλιάνειο Θωμά Βουτσινά και Αγη Κονιδάρη που διανθίζουν μουσικά τον αγώνα σχεδόν «εργολαβικά» από τον πρώτο κιόλας χρόνο διεξαγωγής του μέχρι σήμερα.
·         Τους Παρίση Κουλουμπή, Ευγενία Βασιλάτου (εργάστηκε και στην γαρμματεία), Μαρία Αυγουστάτου, Ρούλα Βώρου, Σοφία Μαραβέγια που με ιδιαίτερο ζήλο, μεθοδικότητα και οργάνωση συνέβαλλαν στην διεξαγωγή των παράλληλων αγώνων, ειδικά των παιδικών που απαιτούν μεγάλη σοβαρότητα και ευθύνη, καθώς και στην εποπτεία του αγώνα των μεγάλων αθλητών.
·         Την Λένα την Μαρκάτου που μαζί με την Στάμω Στεργιώτου ανέλαβαν το εξαιρετικά υπεύθυνο και απαιτητικό έργο της ταυτοποίησης και παραχώρησης των τσιπ χρονομέτρησης στους ήδη εγγεγραμμένους αθλητές.
·         Την  Βίκυ Σίμου για την κοπιαστική εργασία της στην παιδική γραμματεία και την Ευγενία Μπεκατώρου για τους περιπατητές.
·         Τον Παύλο Γοργιανίτη «EPATHLA OLYMPUS» για τις διευκολύνσεις, τις προσφορές και την άριστη συνεργασία του.
·         Τον Παναγή Μαζαράκη για το δημιουργικό της αφίσας του αγώνα.
·         Τον Μιχάλη Ανδρεαδάκη για τα ρεπορτάζ του
·         Τους: Α.Σ.«RED TIGER», ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ, Ν.Ο.ΚΙ, ΕΟΣ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ, KANGOO CLUB, ΤΟΥΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ, ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΑΛΗΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ, ΤΟΝ ΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ, ΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ( GYMLAND, GENESIS, ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ), που συμμετείχαν ως ομάδες με τους αθλητές τους στην διοργάνωση.
·         Την ομάδα «ΜΑΘΗΤΕΙΑ»  για την ουσιαστική συμβολή της στην απομάκρυνση των πλαστικών μπουκαλιών νερών από τους δρόμους του αγώνα και τον κο Κώστα Πρέντζα.
·         Τον Αλέξανδρο Βουτσινά που επόπτευε με το ποδήλατο την διοργάνωση και την Χριστιάνα την Μιχαλιτσιάνου για όλη την προσφορά της
·         Τον Σάκη Βούτο και την Γιάννα Κουλουμπή, τον Σάκη μας και την Γιάννα μας, όπως τους ξέρουμε όλοι και τους αγαπάμε, οι οποίοι με το μπρίο και το ταμπεραμέντο τους συνέβαλλαν ακούραστα στην διατήρηση αμείωτου του ενδιαφέροντος του κοινού και στην συνολική επιτυχία της διοργάνωσης.

Για την οικονομική τους βοήθειά τους:
1.    Χ.Τσιμάρα ξενοδοχείο «EMELYSEE»
2.    τον κο.Κατσιβέλη «INTERNET KAFE “Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ”»
3.    τον Γ.Καμπίση  «PHOTOLAND»
4.    το Αρχιτεκτονικό Γραφείο της κας Ειρήνης Μπενετάτου
5.    το κομμωτήριο «ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΩ»
6.    Τον φούρνο «Ο ΚΑΛΟΥΡΗΣ-Δ&Β.ΜΕΤΑΞΑΣ»
7.    το Αρχιτεκτονικό Γραφείο του Γ&Π Βασιλάτου
8.    Το γυμναστήριο «GENESIS»
9.    Ξιφίτας τεχνικό μάρκετ
10. Αρτοποιείο ο «Καλούρης»
11. Ποδηλατάδικο και σέρβις ο «Αίνος»
12. Το γυμναστήριο «GYMLAND»
13. την «NISSAN» Αφού Μπεκατώρου
14. την SEA KAYAKING KEFALONIA
15. Το κατάστημα «OZZIE FASHION»
16. Το κατάστημα «VIKATOU»
17. Το εστιατόριο των αδελφών Τζιβρά
Όλα τα ΜΜΕ που στήριξαν την προσπάθεια μας, το www.inkefalonia.gr http://www.kefalonitikanea.gr/ www.kefaloniamas.gr, www.kefalonizw.gr, www.e-kefalonia.net, , www.kefalonitis.com, http://sportsthea.blogspot.gr/, www.kefaloniapress.gr, www.efhmeridakefalonia.gr (έντυπα και ηλεκτρονικά), http://anexarttitosblog.gr/, http://voutospress.blogspot.gr/,  την εφημερίδα ημερήσιος, www.portoni.gr., www.runningnews.gr, www.runnermagazine.gr http://porosnews.blogspot.gr/, τον ραδιοφωνικό σταθμό  Ionian Galaxy, το Ionian channel και τον διαδυκτυακό σταθμό Epta.tv (http://epta.tv) και όλους τους συντελεστές του, για την τηλεοπτική κάλυψη του αγώνα
Επίσης ευχαριστούμε θερμά, όλους του επισήμους που μας τίμησαν με την παρουσία τους και αθλοθέτησαν τους νικητές.Ένα μεγάλο ευχαριστώ αξίζει σε όλους τους εθελοντές μας διότι χωρίς την παρουσία και την συνεισφορά τους δεν θα υπήρχε δυνατότητα ολοκλήρωσης της προσπάθειάς μας. Και κυρίως ευχαριστούμε όλους εσάς, μικρούς και μεγάλους, αθλητές και μη, που ήρθατε στον αγώνα μας προκειμένου να τρέξετε, να περπατήσετε ή να παρακολουθήσετε την προσπάθειά μας. Χωρίς εσάς δεν θα είχε νόημα και ουσία η όποια προσπάθεια καταβάλλουμε κάθε χρόνο.Ελπίζουμε να περάσατε όμορφά και ζητούμε συγνώμη για ότι παραλείψαμε .
ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΚ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (ΦΩΚΑΣ Δ, ΦΩΚΑ Α.,ΣΑΜΟΛΗ Ε)

Αποτελέσματα 5ος Βαλλιάνειος Αγώνας 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ος ΒΑΛΛΙΑΝΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 2015
Rank Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 10km finish
1 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1801   ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ 1987 ΦΙΣΚΑΡΔΟ 0:35:02
2 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1872   ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972   0:35:38
3 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1699   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:38:07
4 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1656   GUIDO VAN MEETREEN 1972   0:38:45
5 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1802   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 1968 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 0:40:09
6 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1879   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΔΑΣ 2014   0:40:13
7 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1852   ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΩΚΑΣ 1980 IRONKOUKOU 0:40:23
8 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1703   ΣΠΥΡΟΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ 1993   0:41:20
9 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1679   ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ 1983 ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ 0:41:29
10 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1800   ΔΑΝΑΗ ΠΑΣΠΑΤΗ 1994 ΦΙΣΚΑΡΔΟ 0:42:28
11 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1785   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:42:41
12 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1716   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ 1968   0:43:06
13 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1789   ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1998   0:43:16
14 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1845   ΜΙΧΑΗΛ ΦΑΙΤΑΣ 2000   0:43:49
15 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1742   ΠΑΡΙΣΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 1980 ΣΔ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 0:44:08
16 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1754   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 1958 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:44:07
17 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1668   ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΤΟΣ 2000 Ν.Ο.Κ.Ι 0:44:43
18 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1831   ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ 1977 ΣΔ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 0:44:48
19 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1657   ADRIANNA VASILATOU 1990 ETHNIKOTS ATHINWN 0:45:02
20 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1739   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ 1982   0:45:42
21 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1706   ΗΛΙΑΣ ΖΑΠΑΝΤΗΣ 1973   0:45:53
22 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1911   ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΕΚΟΣ 2014   0:46:10
23 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1659   BILLY VOSNAKIS 1968 IRONKOUKOU 0:46:14
24 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1797   ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ 1968 SYLLOGOS DROMEWN KEFALONIAS 0:46:16
25 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1851   ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΚΑΣ 1977 DROMEIS KAFALLONIAS 0:46:23
26 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1726   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΛΗΣ 1991 Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:46:29
27 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1747   ΡΟΔΑΜΑ ΛΑΓΩΝΙΔΟΥ 1995 ΦΙΣΚΑΡΔΟ 0:46:48
28 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1686   ΔΑΥΙΔ ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ 2000 Ν.Ο.Κ.Ι. 0:47:00
29 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1765   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1972   0:47:01
30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1724   ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1995 ΦΙΣΚΑΡΔΟ 0:47:10
31 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1822   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1960   0:47:37
32 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1820   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΜΟΛΗ 1977 ΣΔ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 0:47:51
33 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1740   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 1983 ΣΔ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 0:48:08
34 ΑΝΔΡΕΣ 61+ Male 1654   CHRIS PHILLIPS 1950 SD KEFALONIAS 0:48:14
35 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1832   ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ 1981 ΣΔ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 0:48:23
36 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1755   ΣΥΜΕΩΝ ΛΑΣΚΑΡΗΣ 1981   0:48:25
37 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1843   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΚΟΣ 1992 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 0:48:28
38 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1874   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ 1983   0:48:31
39 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1671   ΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 1975 ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΕΥΑΤΟΣ ΜΟΥ 0:48:47
40 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1915   ΠΑΥΛΟΣ ΦΑΙΤΑΣ 2014   0:48:55
41 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1769   ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ 1999   0:48:55
42 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1676   ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 0:49:07
43 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1745   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1973 Σ.Δ.ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:49:25
44 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1809   ΜΗΝΑΣ ΠΕΦΑΝΗΣ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:50:03
45 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1732   ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΗΡΥΚΟΣ 1986   0:50:31
46 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1849   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 1999   0:51:05
47 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1882   ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ 2014   0:51:13
48 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1846   ΣΠΥΡΟΣ ΦΑΙΤΑΣ 1964   0:51:16
49 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1818   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΡΟΚΚΟΣ 2000 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "RED TIGER" 0:52:03
50 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1900   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ 2014   0:52:06
51 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1880   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΑΡΜΠΗΣ 2014   0:52:10
52 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1899   ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΝΑΔΟΥ 2014   0:52:21
53 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1870   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΦΑΝΗΣ 2001   0:52:37
54 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1687   ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ 1985   0:52:44
55 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1878   ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2002   0:52:51
56 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1869   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΟΚΟΣ 2002   0:53:24
57 ΑΝΔΡΕΣ 61+ Male 1664   ΠΑΝΑΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ 1954 ΕΟΣ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 0:54:04
58 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1799   ΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ 1981   0:54:06
59 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1823   ΦΩΤΗΣ ΣΙΜΑΤΟΣ 1972   0:54:09
60 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1727   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΟΥΣΟΣ 1977   0:54:45
61 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1893   ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ 2014   0:54:54
62 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1906   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ 2014   0:55:01
63 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1770   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΕΛΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ 1982   0:55:26
64 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1715   ΣΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ 1973   0:55:31
65 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1674   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 1995 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "RED TIGER" 0:55:32
66 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1651   SANDRA CASSIDY 1968   0:55:38
67 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1744   ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΡΗ 1966 ΕΟΣ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 0:55:52
68 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1786   ΧΡΥΣΗ ΝΑΣΤΑΤΟΥ 1979 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:55:57
69 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1698   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΗΣ 1987   0:55:59
70 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1864   ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ 1984   0:56:19
71 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1805   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ 1962 ΕΟΣ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 0:56:39
72 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1829   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1980   0:56:45
73 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1653   ARMINDA HASKO 1969   0:56:46
74 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1673   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1962   0:56:46
75 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1690   ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ 1968 ΣΔ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 0:56:47
76 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 51-60 Female 1666   ΜΑΡΙΑ ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΥ 1959 ΣΔ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 0:56:51
77 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1710   ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΚΩΒΑΤΟΣ 1998   0:57:01
78 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1865   ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΟΥΛΑΗ 2014   0:57:04
79 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1753   ΧΑΡΗΣ ΛΑΛΗΣ 1998   0:57:15
80 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1888   ΙΑΣΟΝΑΣ ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ 2014   0:57:16
81 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1850   ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:57:17
82 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1853   ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1983   0:57:18
83 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1884   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 2014   0:57:25
84 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1683   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ 1962   0:57:29
85 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1902   ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΒΟΥΤΣΙΝΑ 2014   0:57:29
86 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1875   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΜΠΑΚΛΗΣ 1993   0:57:42
87 ΑΝΔΡΕΣ 61+ Male 1889   KINSEY MICHEL 2014   0:58:06
88 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1779   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ 1976   0:59:16
89 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1844   ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ 1989   0:59:39
90 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1883   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 2014   0:59:40
91 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1733   ΓΙΟΥΛΗ-ΙΟΥΛΗ ΚΛΡΦΤΟΣΠΥΡΟΥ 1971   0:59:45
92 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1697   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΕΡΒΕΝΗΣ 1998   0:59:52
93 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1859   ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΑΤΡΟΥ 1980   0:59:59
94 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1824   ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1998   1:00:13
95 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1729   ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ 1987   1:00:26
96 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1691   ΧΑΡΑ ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ 1986   1:00:35
97 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1700   ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ 1964   1:00:35
98 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1749   ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΛΗΣ 1998   1:00:55
99 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1885   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ 2014   1:01:03
100 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1904   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 2014   1:01:06
101 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1669   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ 1993 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "RED TIGER" 1:01:06
102 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1713   ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΓΚΑΡΑ 1999 ΓΕΚ 1:01:13
103 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1771   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΛΗΣ 1:01:14
104 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1675   ΝΙΚΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 1974   1:01:37
105 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1736   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΣΜΑΤΟΣ 1973   1:01:44
106 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1860   ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ 1990   1:01:47
107 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1811   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΟΛΛΑΤΟΣ 1965 KANGOO CLUB KEFALONIA 1:02:12
108 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1901   ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΤΙΜΟ 2014   1:02:54
109 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1897   ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ 2014   1:03:04
110 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1759   ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΛΑΙ 1990   1:03:40
111 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1855   ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1970   1:04:04
112 ΑΝΔΡΕΣ 61+ Male 1890   ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΕΡΡΑΣ 2014   1:04:14
113 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1905   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΛΙΣΑΝΔΡΑΤΟΣ 2014   1:04:26
114 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 51-60 Female 1681   ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ 1958   1:04:39
115 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1891   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 2014   1:04:42
116 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1670   ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΝΤΥΠΑ 1973 KANGOO CLUB 1:04:51
117 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1848   ΝΤΑΝΙΕΛΑ - ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΕΧΕΡ 1965 KANGOO CLUB KEFALONIA 1:04:51
118 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1898   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΙΠΙΑΤΟΥ 2014   1:05:54
119 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1667   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΤΟΣ 1999 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "RED TIGER" 1:06:40
120 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1840   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 1992 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "RED TIGER" 1:06:52
121 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1790   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ 1985 Α.Σ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 1:06:55
122 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1738   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΤΣΙΦΑΣ 1990 Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 1:06:55
123 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1868   ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΦΑΝΗΣ 1980   1:07:34
124 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1892   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΤΑΞΑΣ 2014   1:07:34
125 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1907   ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2014 ΣΔ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 1:08:01
126 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1707   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ 1982   1:08:12
127 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1866   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ 1981   1:08:12
128 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1796   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ 1971   1:08:12
129 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1701   ΚΩΣΤΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ 1988   1:08:21
130 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1693   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 1:08:25
131 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1857   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΤΗ 2014   1:08:31
132 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1856   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΙΜΟΣ 2014   1:08:32
133 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1792   ΠΑΛΗΜΕΡΗ ΝΤΟΝΑ 1966   1:09:10
134 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1773   ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 1990   1:09:54
135 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1678   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ 1955   1:10:06
136 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1652   NATASHA CHISANGA 1981   1:10:19
137 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1806   ΒΕΡΟΝΑ ΠΕΝΤΟΓΑΛΟΥ 1987   1:10:19
138 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1787   ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1977   1:10:33
139 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1828   ΠΑΥΛΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗ 1991   1:10:45
140 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1826   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΑΤΟΣ 1981   1:10:45
141 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1762 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 1:10:47
142 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1838   ΘΕΑΝΩ ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 1:10:47
143 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1655   STAMO POLLATOU 1973 KANGOO CLUB KEFALONIA 1:10:50
144 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1731   ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1979   1:10:54
145 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1757   ΜΑΡΙΑ ΛΙΜΑΝΤΖΑΚΗ 1973   1:11:10
146 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1722   ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΠΠΑΤΟΥ 2000   1:11:19
147 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1728   ΘΑΝΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1980   1:12:14
148 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 51-60 Female 1688   ΜΑΡΙΝΑ ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ 1964 ΕΟΣ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 1:12:29
149 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1909   ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΠΥΡΑΤΟΥ 2014   1:13:14
150 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1658   BARBARA VOSNAKI 1966 IRONKOUKOU 1:13:36
151 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1665   ΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑΤΟΥ 1983   1:13:47
152 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1743   ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 1994 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "RED TIGER" 1:15:10
153 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1807   ΦΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΤΟΣ 1972   1:15:45
154 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 51-60 Female 1756   ΕΛΒΙΡΑ ΛΙΓΝΟΥ 1957 KANGOO BOOTS KEFALONIA 1:15:52
155 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 51-60 Female 1684   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΑΡΜΠΗ 1964 KANGOO CLUB ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 1:15:52
156 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1813   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΛΑΤΟΥ 1970 KANGOO CLUB 1:15:52
157 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1704   ΓΛΥΚΙΑ ΔΡΟΣΟΥ 1973 KANGOO CLUB KEFALLONIA 1:15:52
158 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1768   ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΙΟΥ 1971 KANGOO CLUB KEFALONIA 1:15:53
159 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1858   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 1976   1:16:36
160 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1861   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΛΛΑΤΟΣ 1976   1:16:36
161 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1650   KATE BLACK 1979   1:16:43
162 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1836   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ 1973   1:17:22
163 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1695   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ 1962   1:17:22
164 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Male 1910   ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 2014   1:17:57
165 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1918   ΑΤΖΕΛΙΝΑ ΑΡΚΟΥΔΗ 2014   1:17:57
166 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1917   ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΟΥΖΟΥ 2014   1:17:57
167 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1867   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ 2014   1:18:09
168 ΑΝΔΡΕΣ 31-40 Male 1812   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΟΛΛΑΤΟΣ 1976   1:18:40
169 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1896   ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2014   1:19:07
170 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1827   ΑΝΝΑ ΣΠΥΡΑΤΟΥ 1977   1:20:37
171 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1696   ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΠΑΤΟΣ 1966   1:20:56
172 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1766   ΜΑΡΙΑ ΜΑΣΤΑΓΚΑ 1987   1:21:14
173 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 41-50 Female 1721   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΠΠΑΤΟΥ 1969   1:21:23
174 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1661   FIONA WILKINS 1977 N/A 1:22:30
175 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1810   ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗΣ 1997   1:23:51
176 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1804   ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ 1997   1:23:51
177 ΑΝΔΡΕΣ 51-60 Male 1881   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ 2014   1:24:11
178 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1903   ΝΙΚΗ ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ 2014   1:24:23
179 ΑΝΔΡΕΣ 61+ Male 1680   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ 1951   1:25:29
180 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1914   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2014   1:25:55
181 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1830   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥ 1994   1:26:44
182 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1764   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1985 GYMLAND 1:28:50
183 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1908   ΧΑΡΗΣ ΜΕΝΤΙΝΑΤΟΣ 2014   1:28:51
184 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1886   ΜΑΓΙΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΩΤΗ 2014   1:30:43
185 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1912   ΣΑΠΦΩ ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ 2014   1:31:33
186 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1847   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ 1993 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "RED TIGER" 1:40:07
187 ΑΝΔΡΕΣ 13-18 Male 1895   ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 2014   1:42:47
188 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1808   ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΦΑΝΗ 2000   1:42:48
189 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13-18 Female 1887   ΣΙΝΤΟΡΕΛΑ ΚΑΙΑ 2014   1:43:08
190 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 31-40 Female 1709   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ 1976   1:43:32
191 ΑΝΔΡΕΣ 41-50 Male 1692   ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ 1969   1:44:56
192 ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-30 Female 1778   ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΣΧΟΝΑ 1991   1:48:53
193 ΑΝΔΡΕΣ 19-30 Male 1913   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 2014   1:52:50






1:52:50






1:52:50